Jouw sessie gaat zo vervallen wegens inactiviteit. Klik OK om de tijd te verlengen met een extra 2.147 minuten.
X

Klik en sleep om te draaien




€ 36,50
excl. BTW
€ 44,17 incl. BTW
Per 50 stuks € 0,73 excl. BTW per stuk Artikelnummer AB76697
- Gratis levering vanaf €100
- 30 dagen bedenktijd
- Betaal met creditcard, overschrijving of op rekening
Milieu- en/of sociale voordelen
Deze verpakking is geheel of gedeeltelijk gerecycled. Dit betekent dat het is gemaakt van materialen die afkomstig zijn van recyclingketens (raadpleeg de technische kenmerken voor meer informatie).
Deze verpakking is voor 100% recyclebaar. Dit betekent dat alle bestanddelen aan het einde van hun levensduur afzonderlijk kunnen worden gerecycled via specifieke recyclingketens.
Deze verpakking is voor 100% recyclebaar. Dit betekent dat alle bestanddelen aan het einde van hun levensduur afzonderlijk kunnen worden gerecycled via specifieke recyclingketens.
Specificaties
Productinformatie
Productnaam | Hoes zelfklevend, herpositioneerbaar A5 opening korte zijde, Materiaal: Polypropyleen, Lean Management: nee |
---|---|
Merk | Djois Made By Tarifold |
Verpakking | Per 50 stuks |
Technische specificaties
Zelfklevend | ja |
---|---|
Verstelbaar | ja |
Kleur | Transparant |
Voor formaat | 148 x 210 mm (A5) |
Materiaal | Polypropyleen |
Magnetisch | nee |
Hoogte (cm) | 22 cm |
Aantal hoesjes | 50 |
Breedte (mm) | 158 mm |
Gerecyclede verpakkingen (%) | 90 % |
Bevestigingsmodus | Herpositioneerbare lijm |
Lean Management | nee |
Oorsprong van het product | Gemaakt in de EU |
Recyclebare verpakking | Ja - 100% |
Documentatie
Selecteer je product om de beschikbare documenten te tonen
Onze beoordelingen zijn echt en betrouwbaar. Klik hier voor meer informatie over onze verificatie- en controleprocedures.